Címlap » Intézmények Markazi Várvölgye Általános Iskola
Gyengén látók

Főmenü

Letöltések

Számláló

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa44
mod_vvisit_counterTegnap144
mod_vvisit_counterHét44
mod_vvisit_counterHónap3370
mod_vvisit_counterÖsszesen769596
Markazi Várvölgye Általános Iskola Nyomtatás E-mail
alt
 • Fenntartója: Klebersberg  Intézményfenntartó Központ
 • Működtetője: Markaz Község Önkormányzata
 • Címünk: 3262. Markaz, Fő út 21.
 • Tel: 37 / 363 - 615
 • E-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
 • Igazgató: Tóth Csaba
 • Igazgatóhelyettes: Rechtorisz-Hadobás Beáta
 • Markaz Iskoláért Alapítvány: 18577127-1-10
 • http://altisk-markaz.sulinet.hu/

Iskolánkba jelenleg 121 tanuló jár - közülük 14 más településről.
Az 1. és 2. osztály iskolaotthonos, részükre reggel nyolc órától, délután fél ötig tart a tanítási idő. A napközi egy vegyes csoporttal működik.

altA pedagógiai programban rögzített alapelvek szerint az 1-6. évfolyamon az alapozásra fordítjuk a hangsúlyt. Az a célunk, hogy lehetőleg mindenki sajátítsa el a tanuláshoz szükséges készségeket. Azokkal, akiknek szükségük van van külön fejlesztésre, egy szakképzett fejlesztőpedagógus foglalkozik. A 7-8. osztályban a középiskolára való felkészítés áll oktatásunk középpontjában. Itt a magyar nyelv és irodalom, a matematika, az idegen nyelvek (angol és német) kap kiemelt hangsúlyt. 

Tanulóink szakkörökön egészíthetik ki a tanórán szerzett ismereteket. Matematika és kézműves szakkört működtetünk.  altA szabadidő hasznos eltöltésére az alábbi csoportok működnek: néptánc, lövészet, labdarúgás. Lövészeink országos hírűek, a néptánccsoportnak több éves kapcsolata van a lengyelországi Milowkával. Tanulóink rendszeresen részt vesznek színházi előadásokon. A tornacsarnokban a tömegsporton kívül rendszeresek a környező iskolák diákjaival rendezett versenyek. 

Fogadó órát minden hónap utolsó hétfőjén tartunk,
emellett a szülőkkel napi kapcsolatot tartunk. Jól működő szülői munkaközösség segíti munkánkat. Tőlük, és a többi szülőtől anyagi és erkölcsi segítséget kapunk az iskola működtetéséhez.

altIskolánk épülete 2001-ben került teljes felújításra. Így a többszöri átépítés ellenére is egységes a külső megjelenése. A folyosók és a tantermek rendezettek, színesek. Az alsós tantermek falát színes ábrák díszítik. A nyolc tantermen kívül rendelkezünk egy természettudományos előadóval, egy fejlesztő- és számítógépteremmel, nyelvi laborral és tornacsarnokkal.

2011-ben TIOP pályázati keretből 3 tanterembe, az előadó terembe és a számítógép terembe interaktív táblák a hozzá tartozó projektorokkal, laptopokkal kerültek felszerelésre. A régi számítógépeket ugyanebből a pályázati keretből újakra cseréltük.

alt
 
Hungarian English French German Polish Romanian Slovak

Névnap

Ma 2018. február 19., hétfő, Zsuzsanna napja van. Holnap Aladár és Álmos napja lesz.

PEVIK Nkft.

PEVIK Nkft. 3250 Pétervására, Tisztisor út 29.

Címer

Hírek - Markazi Várvölgye Általános Iskola

Önkrmányzat Pihenőháza

3262, MARKAZ, TÓPART
Markaz, tópart, vendégszobák száma: 5 az ágyak száma: 14
Felhívás a markazi vár vár maradványinak megmentésére
Felhívjuk ügyfeleink figyelmét, hogy a Polgármesteri Hivatalban a PÉNZTÁR hétfőn, szerdán, pénteken 9-12 óráig tart nyitva.

Fejlesztések 2006-2010

Bajcsy Köz
Image Detail Image Download

Markaz videó

Partnereink

Mátra Jövője Tiurisztiukai Egyesület
Markaz Községet a Magyar Élelmiszerbank Egyesület támogatja
Nordic Walking Partnerünk

Hirdetés

Befektetőt keresünk kemping kialakítására
A komplex turisztikai kínálat háttereként egy kemping és kiszolgáló létesítményei kialakítását kívánjuk megvalósítani egy közel 2,5 ha nagyságú, önkormányzati tulajdonú, közút és kerékpárút melletti, közvetlen vízparti kapcsolattal rendelkező területen.

Képek

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Keresés

Markaz Község Önkormányzata